Наталію Кострубську повернули до Хмельницької обласної виборчої комісії як члена комісії. Навіть вказують від якої політичної сили – \”Піратської партії України\”.

Скандально відому Наталію Кострубську повернули до Хмельницької ОВК. Щоправда через  "фейкову" партіюСкандально відому Наталію Кострубську повернули до Хмельницької ОВК. Щоправда через  "фейкову" партію
Постанова ЦВК від 23.10.2015. за № 502, Центральна виборча комісія внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів у межах Хмельницької області.

За квотою Політичної Партії “Піратська Партія України” відбулася заміна члена Хмельницької обласної виборчої комісії. Замість Ольги Копилковської зайшла Наталія Кострубська, яка до цього керувала обласною виборчою комісією.

Напевно Наталія Кострубська комусь дуже \”потрібна\” як член ОВК, оскільки \”Піратська партія України\” це політична сила яка не бере участі у місцевих виборах на Хмельниччині, і не є представленна у Верховній Раді України. А членами ОВК можуть бути лише представники політичних сил які беруть участь у місцевих виборах, або які представленні у ВРУ.

Скандально відому Наталію Кострубську повернули до Хмельницької ОВК. Щоправда через  "фейкову" партію

Тому будь те уважні та аналізуйте усю інформацію, яка з\’являється у мережі. Довіряйте лише перевіреним джерелам інформації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього