Скасування Волочиською райдержадміністрацією власного рішення суд визнав протиправнимТака позиція суду висвітлена у справі за адміністративним позовом ОСОБИ 1 до Волочиської районної державної адміністрації Хмельницької області про визнання розпорядження протиправним та його скасування.Скасування Волочиською райдержадміністрацією власного рішення суд визнав протиправнимТака позиція суду висвітлена у справі за адміністративним позовом ОСОБИ 1 до Волочиської районної державної адміністрації Хмельницької області про визнання розпорядження протиправним та його скасування.
Спірні правовідносини у справі виникли з приводу прийняття розпорядження голови Волочиської РДА від 26.04.2013 р. про визнання таким, що втратило чинність попереднього розпорядження від 18.10.2011 р., на підставі якого ОСОБІ 1 продовжено договір оренди землі водного фонду за межами населеного пункту с.Завалійки на території Завалійківської сільської ради. Розпорядженням, що оскаржувалось, райдержадміністрація припинила право ОСОБИ 1 на користування земельною ділянкою.
Вирішуючи спір по суті, суд наголосив, що за приписами статті 31 Закону України «Про оренду землі» договір оренди землі може бути розірваний за згодою сторін, а на вимогу однієї із сторін − за рішенням суду в порядку, встановленому законом. При цьому розірвання договору оренди землі в односторонньому порядку не допускається, якщо інше не передбачено законом або цим договором.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього