Скелелази з Нетішина долають нові вершини
У відкритому юнацькому чемпіонаті Хмельницької області «Скельне двоборство-2015», який нещодавно проходив в місті Кам’янці-Подільському, вихованці нетішинської школи скелелазіння здобули рекордну кількість нагород.Скелелази з Нетішина долають нові вершини
У відкритому юнацькому чемпіонаті Хмельницької області «Скельне двоборство-2015», який нещодавно проходив в місті Кам’янці-Подільському, вихованці нетішинської школи скелелазіння здобули рекордну кількість нагород.

У змаганнях зі скелелазіння, окрім спортсменів Хмельниччини, взяли участь скелелази із Чернівців, Сум, Житомира. Змагалися спортсмени у різних вікових категоріях, де визначали найшвидших та найтехнічніших скелелазів. Так, серед наймолодших учасників змагань, нетішенець Павло Гуменюк став найшвидшим на своїй дистанції та посів друге місце у «гірській техніці».

Найбільше нагород команда скелелазів міста-супутника Хмельницької АЕС здобула в віковій категорії, де змагалися юнаки та дівчата 2003-2005 років народження. Серед дівчат, другу сходинку в обох дисциплінах здобула Катерина Педько. Сестри Аліна та Юля Ігнатеску поділили між собою третє місце в змаганні на швидкість та складність.

Впевнену перемогу у цій віковій категорії здобули і хлопці, що вже мають досвід у змаганнях Всеукраїнського рівня. Ярослав Кондратюк, який за підсумками минулого року посідає другу сходинку в загальному кубковому рейтингу у своїй віковій категорії, став лідером в обох дисциплінах. Богдан Петровський, – четвертий у загальному рейтингу, став другим у змаганнях на швидкість та складність.

Порадував і старший брат, Ярослав Петровський, який у віковій категорії 1996-1999 років народження посів третє місце у змаганні «гірська техніка».
Допомагали подолати складні гірські маршрути юним спотртсменам своєю підтримкою і батьки, переважна більшість яких на чолі із тренером Олександром Веремійчуком є працівниками Хмельницької АЕС. Спортсмени та група підтримки задоволені результатами змагань та готуються до подолання нових вершин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього