Скільки треба заплатити за метр квадратний у Хмельницькому?
Ціна хмельницького житла. Скільки треба заплатити за метр квадратний умісті над Бугом?Скільки треба заплатити за метр квадратний у Хмельницькому?
Ціна хмельницького житла. Скільки треба заплатити за метр квадратний умісті над Бугом?

Ціна житла. У Хмельницькому будівельний бум – наш обласний центр посідає лідируючі місце у країні за темпами забудови. Ба більше – ціна на омріяні квадратні метри у місті над Бугом – чи не найнижча. Орендувати квартиру у Хмельницькому теж не проблема – ціни, порівняно з іншими обласними центрами, лагідні.

Цей будинок зведуть вже за кілька місяців. Тут сім поверхів. На кожному по чотири-шість квартир. Більшість – соціальне житло приблизно по п’ятдесят квадратів – саме такі оселі найпопулярніші. Ціна ж одного квадрату близько восьми тисяч гривень – це одна із найвищих у місті.

А все традиційно залежить від курсу гривні до долара. У зелених ціни впали майже вдвічі. Забудовники ж отримують мінімальні заробітки – запевняють експерти.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, ціна на орендоване житло у місті теж не кусається, адже Хмельницький своїми туристичними об’єктами не дуже славиться, та й студентів не так багато.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього