kvartal

Хмельницька  прокуратура вимагає від забудовника сплатити до місцевого бюджету понад 2 мільйони гривень. Як повідомили ПОДІЛЬСЬКА.інфо в прес-службі прокуратури Хмельницької області, “одне з приватних підприємств побудувало торгово-офісний центр зі спортивно-розважальним дитячим комплексом та паркінгом. Відповідно до умов договору, забудовник мав сплатити до кінця червня з метою пайової участі понад 2 мільйони гривень. Відповідно до умов чинного законодавства, замовник, який має намір забудувати земельну ділянку у відповідному населеному пункті, зобов’язаний розвивати інженерно-транспортну та соціальну інфраструктури населеного пункту. Однак, з’ясувалося, що підприємство такі вимоги проігнорувало. Тому працівники місцевої прокуратури вирішили звернутися до господарського суду області в інтересах Хмельницької міської ради з позовними вимогами про стягнення заборгованості за договорами про пайову участь.”

Хоча в прокуратурі не повідомляють назву “торгово-офісний центр зі спортивно-розважальним дитячим комплексом та паркінгом”, в Хмельницькому останнім часом запрацював лише один об’єкт з подібними характеристиками: ТРЦ «Квартал», збудований  ПП “Пектораль-1”.  Власниками підприємства є Руслан Афійчук, голова фракції партії «За конкретні справи» та Олександр Скочеляс, голова фракції «Батьківщина». Обидва входять до комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міської ради.

Земельна ділянка, на якій збудовано ТРЦ,  була відведена підприємству, яке пов’язують з Оксаною та Валерієм Кольгоферами, ще при міському голові Михайлі Чекманові. Тому родина Кольгоферів також є співвласниками “Кварталу”. Крім Кольгоферів, участь у побудові ТРЦ “Квартал” взяв також Андрій Шкодяк.

Нагадаємо Депутата міськради Скочеляса продовжують атакувати.Підключилися київські ЗМІ, а Оксана Кольгофер судиться з містом за підземний перехід Захищати підземний перехід Кольгоферів у суді буде дружина судді цього ж суду

1 Comment

  1. анархист

    що це за депутати які плювали на місто? це значить що вони плюють і на громадян які в ньому живуть та які за них голосували!!!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього