Скоро у Facebook з`явиться ще одна корисна функціяВчора, 27 листопада, в блозі My Tech Skool з\’явилося повідомлення про те, що соціальна мережа Facebook запустила тестування функції, що дозволяє користувачам зберігати статті та посилання зі стрічки новин для того, щоб прочитати їх пізніше.Скоро у Facebook з`явиться ще одна корисна функціяВчора, 27 листопада, в блозі My Tech Skool з\’явилося повідомлення про те, що соціальна мережа Facebook запустила тестування функції, що дозволяє користувачам зберігати статті та посилання зі стрічки новин для того, щоб прочитати їх пізніше.
Як стверджують автори поста, поруч з матеріалами зі стрічки новин Facebook з\’явилася спеціальна іконка , що дозволяє зберегти те чи інше посилання для подальшого читання , інформує еizvestia.com .

При цьому , після натискання на іконку , зберігається не сам пост , розміщений в соцмережі , а оригінал статті , посилання на яку він містить. Поки опцію вдалося виявити тільки в мобільних додатках соцмережі.

На момент написання цієї замітки на сайті Facebook офіційного підтвердження появи нової функції не було. Як пише інтернет-видання AllThingsD , представники соціальної мережі відмовилися давати які-небудь конкретні коментарі з приводу появи опції , проте заявили , що «постійно тестують щось нове.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього