Скорочуючи шлях, хмельничани вкорочують собі віку
151-на дорожньо-транспортна пригода. П’ятнадцять загиблих. Близько двохсот тілесних ушкодженСкорочуючи шлях, хмельничани вкорочують собі віку
151-на дорожньо-транспортна пригода. П’ятнадцять загиблих. Близько двохсот тілесних ушкоджень. І це все через необачність пішоходів у 2014 році. Статистика продовжує дивувати. Порівняно з минулим роком кількість постраждалих зросла майже в 2 рази.

Відколи на проспекті Миру підземний перехід, його більше використовують, як громадську вбиральню. Через сморід ті, кому насправді необхідно перетнути дорогу, у підземку не йдуть. А ще відлякують чутки про злодіїв, які там начебто орудують, і темрява. Люди старшого віку кажуть: фізично не в змозі використовувати такий шлях і просять нанести зебру. А поки ці проблеми не вирішені-жителі й надалі продовжують наражати на небезпеку себе та інших.

Перехід через дорогу у не призначеному для цього місці передбачає штраф у розмірі від 51-ї до 85-ти гривень. І щодня даішники виписують по 2-3 протоколи. Щоправда, за півгодини зйомок лише біля підземки в районі «Тепму» ми нарахували кілька десятків порушників. Водії стосовно них не добирають слів.

У ДАІ наполягають: зекономлені хвилини не варті цілого життя і готові врахувати побажання перехожих.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього