На чергову сесію Хмельницької міської ради, що відбудеться 31 травня, планується винести рішення щодо створення в мікрорайоні Озерна скверу. Його ініціатором виступив депутат округу 12 Олександр Сидорук. Саме він запропонував своїм колегам розглянути рішення щодо створення скверу по вулиці Панаса Мирного між зупинкою громадського транспорту «Озерна» (кінцева) та будинком №35 орієнтовною площею 0,2 га.

Наразі проект цього рішення проходить обговорення на засіданнях постійних депутатських комісій. Депутати не проти такої ініціативи, адже у місті й направду не вистачає зелених зон. Але… На території майбутнього скверу стоїть зараз невеличкий кіоск. Саме він, здається, і став «каменем спотикання» у депутатських суперечках.

Ще на попередніх засіданнях постійної депутатської комісії з питань будівництва та земельних відносин її член, депутат Руслан Афійчук запропонував зменшити територію скверу з 20 до 13 соток. Тепер про це знову згадали.

На останньому засіданні депутатської земельної комісії, що відбулося днями, при розгляді проекту рішення, підготовленого депутатом Олександром Сидоруком, знову заговорили про зменшення території скверу, мовляв, треба 7 соток залишити для МАФу, який сьогодні займає щонайбільше півтори сотки.

«Ми або маємо узагалі відхилити дане рішення, або внести у нього правки та зменшити територію скверу з 0,2 га до 0,13 га», – запропонував член профільної земельної комісії депутат Сергій Болотніков, який є колегою Руслана Афійчука по фракції «За конкретні справи».

Оскільки правки у рішення, ініційовані іншим депутатом, комісія вносити не має права, тож довелося приймати «соломонове рішення» – винести проект рішення на сесійне засідання. Мовляв, там депутати нехай самі вирішують, підтримати ініціативу свого колеги Олександра Сидорука (фракція «Поруч»), чи ні. Тож чи буде сквер у мікрорайоні Озерна тепер залежить від депутатського корпусу, який має проголосувати за відповідне рішення.

Нагадаємо, що територія майбутнього скверу близько 8 років знаходилася в оренді у приватного підприємства «Лазуріт», яке планувало там збудувати чергову багатоповерхівку. Ще на початку цього року на одній із сесій Хмельницької міської ради, коли в орендаря закінчився термін договору оренди, депутати прийняли рішення його не продовжувати. Тим паче, що мешканці будинку на вулиці Панаса Мирного, 35 неодноразово зверталися до мерії проти ведення на тій території будь-якого будівництва.

Саме мешканці мікрорайону Озерна, за словами Олександра Сидорука, й звернулися до нього як депутата, аби він посприяв у вирішенні питання щодо облаштування біля їхнього будинку скверу, де можна було б відпочивати і дітям, і людям старшого віку.

«Я підготував відповідне рішення, яке зареєстрував відповідно до закону, і хочу, аби його було розглянуто на найближчій сесії», – каже депутат.

Але, здається, на заваді омріяного мешканцями скверу сьогодні може стати уже не будівництво, а невеличкий МАФ, щодо подальшої долі якого так стали чомусь перейматися депутати. Подейкують, що то не просто так. Адже, як стало відомо з неофіційних джерел, до кіоску має відношення один із депутатів міської ради, який не має наміру його нікуди пересувати, а, навпаки, ще й хоче доставити на тій території ще кілька МАФів, війну яким не так давно було оголошено «командою мера».

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою