Славутчани спекли двоповерховий будинок із тіста
У київській резиденції святого Миколая, яка розмістилася у Національному заповіднику \”Софія Київська\”, презентували виставку із 46 будинків зроблених з тіста та прикрашених горіхами, цукатами, мармеладом, печивом і карамеллю. Серед усього розмаїття \”солодких\” робіт знайшлося місця і для двоповерхового будиночка, якого виготовили у СлавутіСлавутчани спекли двоповерховий будинок із тіста
У київській резиденції святого Миколая, яка розмістилася у Національному заповіднику \”Софія Київська\”, презентували виставку із 46 будинків зроблених з тіста та прикрашених горіхами, цукатами, мармеладом, печивом і карамеллю. Серед усього розмаїття \”солодких\” робіт знайшлося місця і для двоповерхового будиночка, якого виготовили у Славуті.
\”Коли дізналися про конкурс, одразу вирішили взяти участь\”, — розповідає завідувачка славутського дитячого садка \”Подоляночка\” Людмила Курельчук. Вона разом із 16 виховательками спекла на виставку двоповерховий будинок із прапором України на балконі. Він стоїть на подвір\’ї у формі карти України. Поряд, застолом, сидить святий Миколай і тримає перед собою лист. На ньому написано \”Боже, Україну збережи\”.

\”Після роботи зібралися вдома в однієї виховательки й почали працювати. Спочатку зробили паперовий макет. Планували спекти невеличкий будиночок, та він вийшов удвічі більшим. Використали дев\’ять кілограмів борошна, три літри меду та 12 яєць. Продукти не купували. Кожен приносив те, що мав удома. Стіни й дах робили з коржів, вікна — із цукерок \”Дюшес\”. Розтоплювали їх на паровій бані й виливали тонким шаром, щоб застигли. Невістка однієї з колег удома пече торти на замовлення. Допомогла зробити фігурки коників та Святого Миколая.\”

Будинок робили 22 дні. Працювали з 18:00 вечора до півночі. Оздоблювати допомагали вихованці дитсадка. Як побачили будиночок, зразу ж хотіли щось відкусити, щоб спробувати. Хтось таки умудрився відкусити коникові хвіст. Довелося робити новий.
До Києва будинок везли розібраним.

\”Деталі помістилися в чотирьох коробках, — каже Людмила. — Три влізли в машину, одну довелося везти поїздом. Величезну коробку несли дві виховательки. У метро їх двічі зупиняли. Міліціонери думали, що вибухівка. Розсміялися, коли побачили там підводу, коней та озерце із мастики.\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього