Славутські рятувальники закликають громадян до безпечної поведінки в побутіУпродовж минулого тижня працівники Славутського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели рейдові перевірки закладів освіти м.Славута на відповідність вимог пожежної та техногенної безпеки. Перевірки мотивовані тим, щоб попередити масштабні пожежі, як наприклад, пожежа 8 січня у м.Харкові на території заводу «Хартрон», внаслідок якої загинуло вісім осіб.Упродовж минулого тижня працівники Славутського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели рейдові перевірки закладів освіти м.Славута на відповідність вимог пожежної та техногенної безпеки. Перевірки мотивовані тим, щоб попередити масштабні пожежі, як наприклад, пожежа 8 січня у м.Харкові на території заводу «Хартрон», внаслідок якої загинуло вісім осіб.

Рятувальники проінформували освітян про загибель людей на пожежах, правила пожежної безпеки у побуті та при користуванні електропобутовими приладами. Також, учні та вчителі отримали пам’ятки та листівки застережного характеру, де чітко вказані дії при виникненні пожеж, та як уберегтися від нещадного лиха.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до керівників установ та організацій з проханням привести в належний протипожежний стан приміщення, дотримуватись основних вимог пожежної безпеки і навчатись перегороджувати шлях розлюченому полум\’ю.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього