Славутська міська рада програла в суді Кабміну
1 серпня 2015 року в Окружному Адміністративному Суді міста Києва відбулося п’яте судове засідання за позовом Славутської міської ради до Кабінету Міністрів України «Про визнання протиправної бездіяльності Кабінету Міністрів України та зобов’язання вчинити дії.»Славутська міська рада програла в суді Кабміну
1 серпня 2015 року в Окружному Адміністративному Суді міста Києва відбулося п’яте судове засідання за позовом Славутської міської ради до Кабінету Міністрів України «Про визнання протиправної бездіяльності Кабінету Міністрів України та зобов’язання вчинити дії.»

Цього разу, на пояснення трьох сторін процесу, дослідження доказів у справі, дебати, перебування суддів у дорадчі кімнаті та винесення рішення, високоповажному суду вистачило … 20-ть хвилин!

На жаль, Славутській міській раді було відмовлено у задоволенні її позовних вимог.

Більше того! Обмежившись стандартною фразою: «це не відноситься до предмету доказування», судді зняли запитання представника виконавчого комітету Славутської міської ради до представника КМУ про те, де ж поділися кошти, які надійшли від ДП «НАЕК «Енергоатом» до Державного бюджету України, та які мали б бути перераховані громадам «зон спостереження».

Нагадаємо, що йдеться про 229 865 524,58 гривень! Саме таку суму збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, ДП «НАЕК «Енергоатом» перерахував до державної скарбниці у 2014 році. Славута в даному випадку недорахувалася 3 428,3 тисяч гривень…

Попри «програш» справи в суді першої інстанції, міська влада не збираються миритися з несправедливим на її думку рішенням та вже готує апеляційну скаргу.

Нагадаємо, що з початку поточного року Славутська міська рада домагається повернути кошти громади міста на фінансування заходів компенсації ризику населення, яке проживає в 30-ти кілометровій зоні спостереження Хмельницької АЕС.

З огляду на важливість зазначеної проблеми, очільник Славути звернувся до міських рад усіх зон спостереження атомних електростанцій з пропозицією долучитися до її правового вирішення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього