Славутською міжрайонною прокуратурою виявлено факт зловживання службовим становищем посадовими особами районної державної лікарні ветеринарної медицини

Славутська прокуратура виявила зловживання у районній ветлікарніСлавутською міжрайонною прокуратурою виявлено факт зловживання службовим становищем посадовими особами районної державної лікарні ветеринарної медицини, котрі протиправно розпорядилися майном цієї установи на свою користь і членів своїх сімей.

Як повідомив міжрайпрокурор Юрій Вятровський, посадовці без обов’язкового погодження з органом управління видали незаконні накази. На їх підставі приватизовано аптечний кіоск та 3 квартири, що були частиною приміщення лікарні або розташовані на земельній ділянці, яка належала цій державній установі ветеринарної медицини на праві постійного користування.

За встановленим фактом Славутським міжрайонним прокурором внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Триває слідство.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту