Славутська «Ювента» вдвічі збільшила поставки продукції до країн Європи
Діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Ювента» показала, що при сучасному підході до організації виробництва, налагодженні менеджменту та орієнтації на можливості та потреби територіальної громади, з‘являються додаткові резерви для того, щоб продукція власного виробництва успішно освоювала вітчизняний та зарубіжний ринкиСлавутська «Ювента» вдвічі збільшила поставки продукції до країн Європи
Діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Ювента» показала, що при сучасному підході до організації виробництва, налагодженні менеджменту та орієнтації на можливості та потреби територіальної громади, з‘являються додаткові резерви для того, щоб продукція власного виробництва успішно освоювала вітчизняний та зарубіжний ринки, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Конкретика зводиться до того, що продукцію славутського підприємства, а це меблі для ванної кімнати, можна придбати в усіх областях України. При цьому ціновий ряд товару зорієнтований на широкий спектр доходів населення. Що стосується експортних можливостей, то окрім ринків Казахстану, Киргизстану, Білорусі та Росії, тут почали завойовувати споживача в Німеччині, Швеції, Норвегії та країнах Балтії, більш ніж у 2,5 раза наростивши обсяги поставок меблів.
Як результат, товариством «Ювента» сплачено до бюджетів усіх рівнів податків та зборів у розмірі понад 14 мільйонів гривень, що значно випереджає показники минулого року. Сьогодні тут працює понад 200 робітників, їхня середня заробітна плата складає 4,4 тисячі гривень. Показово, що підприємство входить до числа суб‘єктів господарювання, яким бюджетне відшкодування податку на додану вартість здійснюється в автоматичному режимі.
У ТОВ «Ювента» з‘явились й інші новації, продиктовані вимогами часу. Передусім це відмова від використання газу за рахунок переходу на спалювання відходів власного виробництва та використання електроенергії. Крім того виробник в міру можливостей взявся за імпортозаміщення комплектуючих, замінивши ті матеріалами, які продукуються в Україні.
Сама ж організація та управління виробництвом базуються на кращому європейському досвіді. Це сучасний високотехнологічний процес, який під одним дахом охоплює весь цикл робіт і видає кінцевий продукт безпосередньо споживачеві. При цьому тут цінують і прислухаються до порад фахівців.
Ось і сьогоднішній формат зустрічі директора ТОВ «Ювента» Григорія Чижа та керівника Славутської податкової інспекції Володимира Яремчука був побудований на тому, щоб, обминаючи можливі фінансові ризики, і надалі розвивати виробництво, отримувати для нього належний сервісний супровід і дбати про перспективу.
«Як виробничник я передусім підтримую ті положення концепції податкової реформи, які спрямовані на зменшення податкового навантаження на бізнес. Адже кошти, які вивільняться від сплати податків, в обов‘язковому порядку підуть на заробітну плату члена нашого колективу. Бо ж відомо, що країну зможуть вести вперед лише люди, які мають гідну зарплату і достаток», – резюмував Григорій Чиж.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього