Славутський водоканал виграв суд у "Хмельницькобленерго"
Ще весною цього року Господарський суд Хмельницької області задовольнив позов Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства до ПАТ \”Хмельницькобленерго\” щодо незаконності припинення електропостачання через несвоєчасну оплату за спожиту електроенергію. Але справа на цьому не закінчилась.Славутський водоканал виграв суд у "Хмельницькобленерго"
Ще весною цього року Господарський суд Хмельницької області задовольнив позов Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства до ПАТ \”Хмельницькобленерго\” щодо незаконності припинення електропостачання через несвоєчасну оплату за спожиту електроенергію. Але справа на цьому не закінчилась.

І хоча суд присудив ПАТ \”Хмельницькобленерго\” в особі Славутського РЕМ не вчиняти незаконні дії по припиненню електропостачання Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства, що могло призвести до реальної загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру, а також створити загрозу життю і здоров\’ю славутчан, хмельницькі енергетики подали апеляційну скаргу на рішення суду.
Втім в червні Рівненський апеляційний господарський суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ПАТ \”Хмельницькобленерго\”, а рішення Господарського суду Хмельницької області – без змін.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього