Слідчий з Хмельниччини повернувся із зони АТО, де понад 90 днів захищав економічні інтереси України
За ротацією із зони АТО повернувся старший слідчий з ОВС слідчого управління фінансових розслідуваньСлідчий з Хмельниччини повернувся із зони АТО, де понад 90 днів захищав економічні інтереси України
За ротацією із зони АТО повернувся старший слідчий з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань, старший лейтенант податкової міліції Олег Шуляк, повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.
Співробітник поділився враженнями про перебування на Донбасі: «У червні поточного року я виявив бажання нести службу в складі підрозділу Державної фіскальної служби «Фантом» у зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи економічні інтереси України.
Своє відрядження на протязі трьох місяців провів у секторі «С», місто Слов’янськ Донецької області.
Головним нашим завданням була боротьба з контрабандою на контрольних пунктах в‘їзду-виїзду до тимчасово окупованої території, проведення слідчих дій та складання процесуальних документів за наслідками виявлених правопорушень.
По суті щодня, на виконання завдань у складі мобільних груп з іншими підрозділами, здійснювали перевірки вантажів, виявляли та фіксували порушення. З такого, що запам’яталось це – затримання вантажівки з будівельними матеріалами та обладнанням, що призначалось для штабу терористів «ДНР».
Також неодноразово виявляли та вилучали з обігу чорнову готівку, яка переміщувались в Україну, контрабандну підакцизну продукцію та продукти харчування.
Під час свого відрядження обзавівся новими знайомствами зі справжніми патріотами нашої країни. Нагороджений відзнакою «За захист економічних інтересів України в зоні проведення АТО».
Бувало, що виникали різні екстремальні ситуації, але ми проходили відповідні інструктажі як правильно реагувати на обставини, як спілкуватися з людьми, як передбачати розвиток подій. Загалом відчуваєш велику відповідальність перед своїм народом і сподіваєшся, що і твоя робота наблизить довгоочікуваний мир на українській землі. Вірю в нашу країну і її народ».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього