Перевізники завантажують свої автомобілі до 60 тонн. Таким чином, на дорожньому полотні утворюються вибоїни на колії від шин вантажівок.
Служба автодоріг Хмельниччини штрафує фури за перевантаження
Служба автодоріг Хмельниччини штрафує фури за перевантаження
Служба автомобільних доріг Хмельницької області приступила до зважування вантажного транспорту на майданчику поблизу села Пашкiвцi Хмельницького району (північний в’їзд до Хмельницького з боку Старокостянтинова).

Про це повідомив заступник начальника Служби Дмитро Беспалов.

“Обласна служба автодоріг відповідає за утримання дорожнього полотна. Відповідно, нам роблять закиди про незадовільний стан доріг. Але ми попереджали власників фур і кар’єрів утриматися від перевезень громіздких вантажів у денний час. Тим паче, що, згідно з законодавством, діє обмеження – максимальна маса вантажу разом із авто має бути не більше 38 тонн. Натомість провідні перевізники краю, які щоденно зі Славути і Старокостянтинова до Хмельницького возять пісок і щебінь, повністю це ігнорують”, – пояснив він.
Служба автодоріг Хмельниччини штрафує фури за перевантаження
За його словами, перевізники завантажують свої автомобілі до 60 тонн. Таким чином, на дорожньому полотні утворюються вибоїни на колії від шин вантажівок.

“Тільки за минулий тиждень Служба автодоріг Хмельниччини оштрафувала порушників на 7 тисяч євро”, – додав Беспалов.

Він зауважив, що вантажівки належать впливовим особам з Хмельниччини. Щоденно на рейс виходить до 100 машин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього