Служба автодоріг у Хмельницькій області попереджає: з 1 червня обмежать рух для вантажівок
Служба автодоріг у Хмельницькій області спільно із Управлінням Укртрансінспекції та Управлінням ДАІ УМВС у Хмельницькій області виконують заходи для запобігання руйнування дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування.Служба автодоріг у Хмельницькій області попереджає: з 1 червня обмежать рух для вантажівок
Служба автодоріг у Хмельницькій області спільно із Управлінням Укртрансінспекції та Управлінням ДАІ УМВС у Хмельницькій області виконують заходи для запобігання руйнування дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування.

Задля збереження автомобільних доріг загального користування Хмельницької області під час літнього періоду та на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 р. № 879 \”Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування\” при температурі повітря більше +28ºС вводиться режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т, з 10 години ранку до 22 години вечора.
На вимогу цьому, на автошляхах загального користування працівниками філій ДП \”Хмельницький облавтодор\” виконуються роботи із встановлення відповідних обмежувальних комплектів дорожніх знаків та інформаційних панно.
Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області підготовлено перелік спеціально відведених місць для більш комфортного розміщення та відпочинку водіїв великовагового транспорту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього