Сімашкевич за крок до перемоги
10 березня міський голова Михайло Сімашкевич взяв участь в церемонії нагородження лауреатів Всеукраїнської премії \”Людина року 2014\”, в номінації \”Мер року»Сімашкевич за крок до перемоги
10 березня міський голова Михайло Сімашкевич взяв участь в церемонії нагородження лауреатів Всеукраїнської премії \”Людина року 2014\”, в номінації \”Мер року». На захід прибули діячі культури і шоу-бізнесу, меценати, підприємці, ЗМІ, політики. Парадом почесних гостей командував засновник премії «Людина року» Аркадій Райцин. Про це повідомляють на сайті Кам\’янець-Подільської міської ради.
Нагадаємо, що претендентів для участі в рейтингу загальнонаціональної програми \”Людина року” обирає група експертів, які ретельно аналізують діяльність та здобутки кожного номінанта.
Отже, згідно підсумків експертного опитування за 2014 рік визначено лауреатів дев’ятнадцятої загальнонаціональної програми у 18 професійних номінаціях.
У номінації \”Міський голова” з Михайлом Сімашкевичем змагаються Ігор Сапожко (м. Бровари) та Геннадій Труханов ( м. Одеса).
Урочиста церемонія вручення премії «Людина року – 2014» відбудеться 21 березня в Національному палаці «Україна».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього