Члени асоціації \”Сімейних лікарів\” Кам’янця-Подільського в черговий раз виграли грант на 10 000 грн. для реалізації проекту \”Здолаємо біль разом\”
Сімейні лікарі виграли 10 тис грнЧлени асоціації \”Сімейних лікарів\” Кам’янця-Подільського в черговий раз виграли грант на 10 000 грн. для реалізації проекту \”Здолаємо біль разом\” в конкурсі \”Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги: \”Паліативнна допомога – справа кожного!\”
Конкурс оголошено Міжнародним фондом \”Відродження” у рамках Програмної ініціативи \”Громадське здоров’я”
До участі було запрошено представників громадських організацій з усіх областей України, що реалізують програми зменшення шкоди та програми паліативної допомоги, а також представників аналітичних центрів і наукових інститутів, що домагають підзвітності та прозорості влади шляхом моніторингу бюджетів або реалізують антикорупційні ініціативи.
Для довідки: Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів із невиліковними захворюваннями та членів їхніх родин шляхом запобігання та полегшення страждань невиліковно хворої людини.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту