Сім'ї загиблих військовослужбовців з Хмельниччини все таки отримають житло
Арсеній Яценюк доручив створити єдиний реєстр сімей загиблих військовослужбовців, які не забезпечені житлом.

Сім'ї загиблих військовослужбовців з Хмельниччини все таки отримають житло

Арсеній Яценюк доручив створити єдиний реєстр сімей загиблих військовослужбовців, які не забезпечені житлом.
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив створити єдиний реєстр сімей військовослужбовців, загиблих в ході АТО, які не забезпечені житлом. Про це він сказав на нараді за участю Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака, начальника Генерального штабу ЗС України генерал-полковника Віктора Муженка та Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка у неділю, 1 лютого.
«Робимо єдиний реєстр по всіх службах: Міноборони, Нацгвардія, прикордонники, СБУ, Служба з надзвичайних ситуацій, Державна служба спецтранспорту, — тобто всіх, хто брали участь в антитерористичній операції і загинули при виконанні службового обов’язку», — підкреслив Глава Уряду.
Він запропонував, щоб координацію цієї роботи здійснювало Міністерство оборони України.
Арсеній Яценюк зазначив, що дасть відповідні вказівки Міністерству фінансів України, і Уряд разом з обласними державними адміністраціями підготує окремий проект постанови щодо фінансування придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців.
Він нагадав, що Кабінет Міністрів уже виділяв кошти на придбання такого житла минулого року.
За словами Арсенія Яценюка, є два варіанти фінансування придбання житла для сімей загиблих у ході АТО військовослужбовців: «Перший варіант — просто виплатити гроші. Хай людина сама прийме рішення, де і яку купити квартиру. Другий варіант — щоби обласні державні адміністрації забезпечили придбання житла і, відповідно, забезпечення ним, як ми це вже робили в різних областях».
Сім'ї загиблих військовослужбовців з Хмельниччини все таки отримають житло
«НІХТО КРІМ НАС» або «ЗА ВДВ»!
Це оголошення для тих військовослужбовців запасу, які звільнилися із високомобільних десантних військ (воздушно-десантных войск), спеціального призначення, морської піхоти і бажають продовжити службу в ВДВ.
Нажаль, і про це свідчать попередні хвилі мобілізації, справжні професіонали-десантники часто призивались військкоматами у інші роди і види військ.
Для того, аби повернути відданих ВДВ захисників батьківщини у свою стихію, де гасло «Ніхто крім нас» набуває особливого змісту керівництвом командування ВДВ Збройних Сил України сформована координаційна група завдання котрої допомогти у вирішенні даного питання для колишніх воїнів-десантників, спеціального призначення, морської піхоти.
Для проходження військової служби у підрозділах високомобільних десантних військ запрошуються патріоти із досвідом служби у військах ВДВ, спеціального призначення, морської піхоти. Контакт для довідки: 0674733641.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього