Соціальне таксі – добре, але одного на Хмельницький все ж замало
Жити майже без обмежень – таку можливість тепер мають хмельницькі інваліди-візочники завдяки соціальному таксі.Соціальне таксі – добре, але одного на Хмельницький все ж замало
Жити майже без обмежень – таку можливість тепер мають хмельницькі інваліди-візочники завдяки соціальному таксі. Мікроавтобус «Фоксваген» вартістю 32 тисячі доларів з Німеччини спеціально пристосований для потреб людей з обмеженими можливостями. Транспорт обладнаний гідравлічним підйомником, ременями безпеки, додатковою Isofix-безпекою для дитячих візків, кондиціонером.

За один раз соціальне таксі здатне забрати 5 візочників і стільки ж супровідників. Пункти призначення – будь-які. Спортзал, басейн, музей, зустріч зі знайомими. «Зараз не потрібно ні про що хвилюватися, як це було раніше. Просто сів і поїхав», – каже 28-річний інвалід-візочник Андрій Бойко.

Проект «Соціальне таксі» відбувся за підтримки обласного благодійного фонду «Карітас» та волонтерського лідерського руху. Саме волонтери подбали також і про пальне для автобусу. Але сподіваються, що влада теж не заплющить очі на потреби людей з обмеженими фізичними можливостями. До речі, у Хмельницькому інвалідів-візочників близько семисот. Тож вочевидь одного автобусу наразі замало.

Соціальне таксі – безкоштовне, працює з понеділка до п’ятниці. Візочники можуть скористатися його послугами від дев’ятої ранку до шостої вечора. Викликати ж таке таксі можна за номером телефону 067-323-06-26.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього