В Україні понад 85% водіїв порушують правила дорожнього руху, нехтуючи пасками безпеки. У Хмельницькому менше, ніж кожен десятий водій використовує ремінь безпеки.

Навіть половина водіїв не використовує паски безпеки. А це значно підвищує рівень травматизму та смертності внаслідок виникнення аварій. Дослідження поведінки водіїв проводили весною громадські активісти у 20 містах України в рамках кампанії «За безпечні дороги». Спостерігачі використовували спеціальні анкети та провели 4632 хвилини на вулицях міст. Вони проаналізували поведінку майже 26 тисяч водіїв.

Відповідно до результатів дослідження, у Хмельницькому менше, ніж кожен десятий водій дотримується правил дорожнього руху і використовує пасок безпеки. Під час дослідження було проаналізовано поведінку 783 водіїв у Хмельницькому. Тобто лише 6,9% водіїв використовує ремені безпеки. Це один із найнижчих показників в Україні. Такі ж низькі показники в Херсоні (9,66%), Чернівцях (9,24%), Вінниці (8,15%) та Миколаєві (7,67%). Також дуже низькі показники в двох невеликих містах – Долина і Тульчин, які становлять 6,9% та 6,55% відповідно.

Серед лідерів дослідження Київ, в якому 37,9% їздять з престебнутими ременями, далі – Дніпро (30,6%), Львів (25,4%) та Павлоград (21,4%). До міст, які мають показники, що коливаються у проміжку 10-20%, увійшли Харків, Кривий Ріг, Ужгород, Івано-Франківськ, Рівне, Кропивницький, Тернопіль, Житомир та Чернігів.

Загалом середнім показником по Україні є результат 14,85%. Він не враховує сільську місцевість та відмінності в кількості населення між містами.

Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницький привезли тропічну малярію з Цейлону. Хворий у обласній інфекційній

На початку липня  в Хмельницьку міську інфекційну лікарню