Не встигли оговтатися після діагнозу , як вже вимагають  платити гроші за операцію.  Хмельничанин Андрій Поставник скаржиться: у нейрохірургічному відділенні обласної лікарні у нього вимагали гроші на операцію батьку для усунення запалення на хребті. За словами чоловіка, йшлося про десятки тисяч гривень. Лікарі та медичні посадовці таку інформацію трактують інакше.

50 тисяч гривень на операцію на грижі хребта, 2 тис. гривень лікарям, що оперуватимуть на 1500 гривень анестезіологу. Таку суму запросили за лікування 80-річного хмельничанина Андрія Поставника. Його обурений син, Андрій Поставник, написав скаргу до МОЗ, і вже наступного дня знайшовся інший хірург, що прооперував чоловіка… безкоштовно.

Тим часом завідувач відділення мікрохірургії, Василь Левицький, виправдовується: фінансування лікарні скромне, і гроші, які просять у пацієнтів вкрай необхідні, аби купити необхідні медикаменти, котрих не вистачає.

Інші пацієнти скаржаться: лікарняний персонал геть недбалий –  санітарки можуть не підходити до лежачих хворих увесь день. Зате хто тут охоче бігає – це таргани, що увечері вилазять зі щілин. Деталі дивіться у сюжеті.

Поділля-центр

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницький привезли тропічну малярію з Цейлону. Хворий у обласній інфекційній

На початку липня  в Хмельницьку міську інфекційну лікарню