Цього разу провели аукціон, в якому попередній постачальник не брав участі.
Закупівля Хмельницькою міською поліклінікою №3 ноутбуків «НР 250» отримала продовження. Після того, як тиждень тому стало відомо, що поліклініка закупить техніку в фізичної-особи підприємця, яка зареєстрована лише 24 жовтня цього року, медики «передумали» купувати ноутбуки за 199 тисяч 992 гривні.Тоді головний лікар Василь Триняк  пояснив, що казначейство не пропускає платіж, бо в постачальника «щось не так з документами».

І ось відбулася спроба №2. Цього разу поліклініка не просто оприлюднила звіт у системі «Prozorro», а провела  аукціон,  участь в якому взяли дві столичні фірми. Попередній «переможець» – ФОП Семчук С.М., за місцем реєстрації якого виявили не пункт продажу техніки, а кіоск із свіжомороженою рибою, оселедцями тощо, на торги не пішов.

Цікаво, що обидві фірми, які позмагалися за право продати ноутбуки, запропонували нижчі ціни, ніж поліклініка могла заплатити ФОП Семчук С.М. Цікаве й інше – участь у торгах взяло ТОВ «Фірма Валтек», в якої ще в 2013 році Мін’юст придбав техніки на 54 мільйони гривень і зараз цим тендером займається Генеральна прокуратура. Це ж товариство минулого року виграло інший тендер – майже на 11 мільйонів гривень. За ці гроші продали Верховній Раді системні блоки.

Та в Хмельницькому кияни програли. Вони запропонували продати 26 ноутбуків за 196 тисяч та 92 гривні.
Переможцем аукціону визнали іншу київську фірму – ТОВ «Комел», яка погодилася продати ноутбуки за 182 тисяч 520 гривень. Тобто по 7020 гривень за кожен. ТОВ «Комел» зареєстроване ще в 1996 році. У засновниках фірми значаться аж 13 людей, більшість яких кияни та львів’яни. За останні 6 місяців це товариство з обмеженою відповідальністю виграло тендерів в Україні на суму понад 17 мільйонів гривень. Серед них і на поставку комплектуючих до системних блоків комп’ютерів на суму 62,1 тисячі гривень для Апеляційного суду Хмельницької області.

ye.ua

1 Comment

  1. Захотів начальник управління охорони здоровя трохи грошей заробити і то не дали.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього