Український союз промисловців і підприємців (УСПП) організовує систему сприяння українським виробникам, що прагнуть потрапити на ринок США. Про це під час прес-конференції повідомив віце-президент УСПП Денис Красніков. За його словами, найближча можливість представити свою продукцію на ринку Сполучених Штатів відкриється наприкінці червня.

Виходець із Славути, Виктор Паламарчук, засновник проекту Buy Ukrainian, президент компании VK Import, який приєднався до дискусії через skype, зауважив, що без зв’язків із рітейлерами та особистих домовленостей і напрацювань виробнику вийти на ринок дуже складно.

«Наша компанія займається закупівлею, логістикою, митним оформленням, а також контактує із американськими клієнтами. По суті ми працюємо як представництво виробника в США і одночасно виступаємо гарантом між виробником і клієнтом. На даний момент в США ми повноцінно представляємо кілька українських виробників, це такі торгові марки як «Чумак», «Екород», «Ічня», «Світоч» та інші. У США завозяться багато товарів українських виробників, але вся дистрибуція орієнтована в основному на російськомовний етнічний ринок. З реєстрацією, сертифікацією, доставкою, розповсюдженням проблем немає. Проблема в небажанні українських виробників робити щось для розширення ринку збуту. Хоча у наших компаній є реальні можливості для того, щоб збільшити збут, і ці можливості потрібно використовувати», – зазначив Віктор Паламарчук.

Земляки також знають Паламарчука за щедрі пожертви на потреби української армії.Коли в ЗМІ повідомили, що в ЗСУ не вистачає безпілотників, Віктор на власні кошти закупив дрони ціною від 2,5 до 7 тисяч доларів. «Ми їх закуповували у Франції і відправляли для волонтера Юрія Касьянова з організації «Армія SOS», їх там переконструйовали і потім вони літали», – згадує бізнесмен.

Всього за два роки він переслав безкоштовно понад 200 тонн гуманітарної допомоги для Збройних сил України. Українцю після приїзду в США доводилося працювати прибиральником і будівельником. 6 років тому Віктор Паламарчук почав власний бізнес з перевезення вантажів.

Зараз він є власником великої компанії, яка займається доставкою посилок в Україну та інші країни. У США Віктор також просуває українські продукти і зазначає, що американці цінують їх за якість. Повертатися на батьківщину чоловік поки не збирається, стверджуючи, що в Америці займатися бізнесом легше і простіше.

 

Голос Америки та Agravery

Залиште коментар

Також по темі

У серпні в зоні АТО загинуло двоє мешканців Хмельниччини

Минулого місяця Хмельниччина втратила у зоні проведення антитерористичної