Вартість ремонту має з’ясувати вінницький фахівець. Аварійне оглядове колесо у Хмельницькому, яке розташоване в парку імені Михайла Чекмана, має оглянути фахівець, якого спеціально запросили з Вінниці.Про це, звітуючи перед депутатами, сьогодні, 17 травня, повідомив директор комунального підприємства «Парки і сквери міста Хмельницького» Володимир Лукін.За його словами, спеціаліст має дати оцінку, скільки коштів потрібно, щоб запустити атракціон, і чи взагалі є можливість його відновити.

«Сьогодні приїжджає фахівець з Вінниці, який складе кошторис. Тому що на відновлення атракціону потрібні кошти. Необхідно визначитися: якщо там дуже великі гроші, краще купити нове. Розумієте, колесо застаріле», – пояснив директор комунального підприємства Володимир Лукін.

Як він зауважив, усього за минулий рік від оренди атракціонів у парку імені М.Чекмана надійшло понад 146 тисяч гривень. «Чортове» колесо – єдиний атракціон, який не орендується.

Також Володимир Анатолійович пояснив депутатам, чому «чортове» колесо на початку травня крутилося. Каже, що троси, які тримали його, хтось зняв.

Газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі