Вартість ремонту має з’ясувати вінницький фахівець. Аварійне оглядове колесо у Хмельницькому, яке розташоване в парку імені Михайла Чекмана, має оглянути фахівець, якого спеціально запросили з Вінниці.Про це, звітуючи перед депутатами, сьогодні, 17 травня, повідомив директор комунального підприємства «Парки і сквери міста Хмельницького» Володимир Лукін.За його словами, спеціаліст має дати оцінку, скільки коштів потрібно, щоб запустити атракціон, і чи взагалі є можливість його відновити.

«Сьогодні приїжджає фахівець з Вінниці, який складе кошторис. Тому що на відновлення атракціону потрібні кошти. Необхідно визначитися: якщо там дуже великі гроші, краще купити нове. Розумієте, колесо застаріле», – пояснив директор комунального підприємства Володимир Лукін.

Як він зауважив, усього за минулий рік від оренди атракціонів у парку імені М.Чекмана надійшло понад 146 тисяч гривень. «Чортове» колесо – єдиний атракціон, який не орендується.

Також Володимир Анатолійович пояснив депутатам, чому «чортове» колесо на початку травня крутилося. Каже, що троси, які тримали його, хтось зняв.

Газета “Є”

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі