Працівники Ярмолинецького відділу поліції на чолі з начальником Юрієм Краковецьким напередодні Дня Святого Миколая відвідали дітей, які перебувають на лікуванні в Куявському обласному дитячому психоневрологічному санаторію.

На цьому тижні хлопчики та дівчатка написали листи Святому Миколаю, в яких просили принести їм солодощі, іграшки, набори для малювання тощо. Працівники Ярмолинецького відділення поліції вирішили взяти на себе роль дитячого покровителя і виконали бажання вихованців санаторію.

Маленькі мрійники отримали те, про що просили Миколая: дівчатка — дитячу косметику, набори для малювання, хлопчики — машинки та конструктори. Ну, і звісно ж, солодощі та фрукти.

Начальник сектору логістики Ярмолинецького відділу поліції Андрій Соломон прийшов до санаторію разом зі своєю маленькою донькою Анастасією. Дівчинка захотіла поділитися зі знедоленим дітками цікавими книжечками та іграшками. Усе, що принесла з татком, Настя поклала під ялинку, щоб усі вихованці санаторію могли ними гратися.

Радості дітей не було меж. Вони віддячили добродійникам у погонах щирим концертом, під час якого співали пісень та розповідали вірші.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

 

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці