29 грудня, у Тернопільському апеляційному суді так і не відбулось повноцінне засідання щодо лідера збанкрутілої піраміди “Хелікс” Дмитра Нагути. Як відомо, це вже друге засідання, яке перенесли, хоча апеляцію на затримання його під домашнім арештом подав Нагута. Він знову нібито має тиск і лежить у лікарні. Добиратись мав зі столиці автомобілем. Навіть домовленість мав з правоохоронцями. Проте, вже ввечері, близько 23 години викликав швидку.

 

Дотепники у соцмережах жартують, що Нагуті, певно, не вдалось домовитись із білоруськими прикордонниками аби чкурнути. Тому поки симулює у лікарні. Звісно, навіть довідку покаже. Що йому якийсь папірець, якщо Нагуті по кишені один з найдорожчих адвокатів України – Віктор Петруненко, однокурсник і колега Віктора Медведчука.

На початку судового засідання ще один адвокат Дмитра Нагути – Біляєва ( вона захищала його у суді першої інстанції) заявила про відвід колегії суддів, яка розглядає дану справу у складі Л.Є Галіян, Г.І. Коструби та В.Я. Сарновського.

Розгляд справи перенесли на 17 січня.

Інша справа – про арешт майна ще одна фігуранта справи “Хелікс” – Романа Фелика – теж не розглядалась, бо захворіла адвокат. Її перенесли розгляд на 12 січня.

Найбільше здивували прокурори, які не отримали навіть запрошення до суду.

Ну і сюрприз для особливо наївних вкладників “Хеліксу” – 4 січня 2017 року розпочнуться виплати відсотків ))) Чи це піар-акція, чи Нагута успішно освоює “ринок лохів” в Росії та Казахстані – покаже час.

 

 

 

ПроВсе

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього