Подарунки планують роздати на спеціально організованому концерті 21 грудня.
На Хмельниччині діти учасників АТО незабаром отримають 740 подарунків від діаспори США. Організовувала таку благодійну акцію Спілка Української Молоді, які вже третій рік поспіль виконує бажання маленьких українців з допомогою діаспори. Хмельниччина долучилась до акції вдруге.

“Спілка Української Молоді (СУМ) є основним організатором акції “Теплом зігріємо серця”. Наша організації міжнародна. Ми спільно збираємо подарунки для дітей, чиї батьки служать у зоні АТО, або загинули, також дітям, які вимушено опинилися за територією свого місця проживання. Минулого року Хмельницька область отримала 380 подарунків від діаспори. Цього року ми плануємо роздати набагато більше – 1100 подарунків. З них 740 — це допомога діаспори США, а решта, більше 300, хочемо зібрати тут. Так сталось, що списки доскладались і після узгодження їх із США”, – розповідає координатор акції “Теплом зігріємо серця”, член СУМ, Анастасія Бевза.

Загалом приймають участь в акції беруть Тернопільська, Львівська, Чернігівська, київська, Хмельницька, Калуш, Новоайдар, Сквира, Дніпро. Сім’ї складали подарунки відповідно до віку і уподобань дітлахів. Подарунки дуже різні. Організаторик кажуть, що сума, на яку орієнтувались замовники — 50 доларів, але є подарунки значно дорожчі.

Є

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці