Уряд перерозподілив кошти, передбаченні у державному бюджеті на 2016 рік для розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування.

Про це зазначено у розпорядженні КМУ від 30 листопада №915.

Відбулось скоригування видатків на автомобільні дороги державного значення у Хмельницькій області. Зокрема, введено ремонт дороги Хмельницький-Волочиськ (окремими ділянками – загалом 4,5 км), на що виділив 18 млн. грн.

Натомість у Гройсмана зняли фінансування з ремонту доріг Городище-Рівне- Старокостянтинів (мінус 300 тис. грн), Ярмолинці-Сатанів (10 тис. грн), Гуків-Дунаївці-Могилів-Подільський (450 тис. грн).

Як писав НГП, 29-30 листопада Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області уклала угоди з ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ на загальну суму 30,6 млн. грн.

За ці кошти підрядна організація має провести поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я (ціна питання – 3,2 млн. грн), поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення (Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка) – Ружична через Жучківці (9,3 млн. грн), поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Хмельницький-Волочиськ (18,1 млн. грн).

“Хмельницьке ШБУ-56” опосередковано пов’язують з нардепом з Хмельниччини Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало нардепу Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього