У дитячій лікарні міста Хмельницького – тепліше і красивіше. Цьогоріч у приміщенні завершили заміну вікон на енергозберігаючі. Наразі всі вікна лікарні оновлено. Завершується капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії дитячої лікарні. З цією метою цьогоріч з бюджету було виділено 380 000 гривень. Частина відремонтованих палат уже незабаром приймуть маленьких пацієнтів. Нові палати – із спеціальним покриттям стін, що витримує обробку антибактеріальним розчином та обладнані кондиціонерами. Також у відділенні завершується ремонт операційної, відремонтовано перехід між власне лікарняним корпусом та поліклінікою.

“У 2017 році маємо на меті почати заміну вікон у дитячій поліклініці, ремонт у відділенні хірургії, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Всі ми розуміємо, що приміщення лікарні і поліклініки гостро потребує ремонту. Наразі маємо визначитися з найгострішими потребами і внести пропозиції до бюджету прийдешнього року”.
1,5 млн грн з казни міста цьогоріч виділили і на капітальний ремонт харчоблоку міської дитячої лікарні. Частина робіт буде виконано до кінця поточного року, а завершуватиметься капремонт вже у 2017-му.
“Приміщення харчоблоку не ремонтувалося із часів будівництва, – каже Володимир Левицький, головний лікар дитячої лікарні. – Наразі його стан дуже поганий. Одночасно із початком ремонтних робіт ми купуємо нову, сучасну техніку для харчоблоку, щоб мати змогу готувати для маленьких пацієнтів ще якісніше та смачніше”.
Нагадаємо – цьогоріч на 1,2 млн грн збільшено видатки на харчування в медзакладах, в тому числі і в міській дитячій лікарні. Також для цього закладу вже придбали нову постільну білизну, матраци та замінено частину ліжок.

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього