Горе-матір із Деражнянського району може вдруге розлучитись із сином-немовлям. Тепер назавжди

Трохи більше місяця тому жителька одного із сіл Деражнянськогорайону вдома народила хлопчика. Оскільки дитина народилась недоношеною, одразу після пологів її відправили до дитячої лікарні в Хмельницький. Але з того часу жінка жодного разу не навідалась до хлопчика і не поцікавилась його станом.

Жінка декілька місяців тому перебралася до свого співмешканця із сусіднього Жмеринського району Вінницької області. Вона не перебувала на обліку в лікаря і народжувала вдома. Оскільки пологи були передчасними, дитину одразу ж відправили «швидкою» до Хмельницького. І хоч з часу пологів пройшло вже більше місяця, жінка жодного разу не навідала хлопчика і не поцікавилась його станом.

Нещодавно неблагополучну сім’ю відвідали поліцейські разом з працівниками служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деражнянської райдержадміністрації. Умови, в яких проживають співмешканці, м’яко кажучи, виявились далекими від тих, в яких може виховуватись маленька дитина. На жінку склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення та попередили, що при такому ставленні хлопчика їй можуть не повернути. Але, очевидно, горе-матір це мало хвилює.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Залишити відповідь