У Славутському районі 28-річна жінка залишила вдома дітей 9, 5, та 2 років, а сама разом з подругою поїхала до райцентру розважатися.

До служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації зателефонували жителі одного із сіл району та повідомили про те, що їхня 28-річна сусідка залишила вдома трьох малолітніх хлопчиків, а сама поїхала до Нетішинарозважатися. Діти самі перебули ніч і наступний день. Були голодні і налякані. Соціальні працівники вилучили дітей та помістили їх до інфекційного відділення Славутської центральної районної лікарні. Коли горе-матір надвечір повернулася в село, вдома вже нікого не було.

Про даний факт працівники служби у справах дітей повідомили до Славутського відділу поліції. Під час спілкування правоохоронців з жінкою вона розкаялася у скоєному. Розповіла, що чоловік поїхав на заробітки, а їй важко самій з трьома дітьми. А тут зайшла в гості подруга, запропонувала трохи розслабитись. Жінки випили, а потім вирішили продовжити відпочинок у Нетішині. Наглядати за дітьми жінка попросила сусідку, але та теж не справилася з покладеними на неї обов’язками.

Стосовно горе-матері правоохоронці склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 «Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Раніше матір дітей таких проступків не вчиняла, тож цього разу вона зможе повернути хлопчиків. Проте на засіданні комісії з питань захисту дітей Славутської РДА її попередили, що в разі повторення подібної ситуації дітей можуть вилучити з сім’ї.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього