В готельно-ресторанному комплексі Ксенія в Кам’янці-Подільському, де отруїлися діти і дорослі, виявили порушення.

Про це повідомив глава Держспоживслужби Володимир Лапа.

“Зараз проводяться лабораторні дослідження. Очікуємо, що вони будуть готові до кінця тижня. За результатами, буде здійснена ще одна перевірка Держспроживслужбою, щоб точно з’ясувати причини того, що сталося”, – уточнив він.

При цьому глава Держспоживслужби повідомив, що робота закладу тимчасово зупинена.

Крім того, на даному етапі мова йде про звернення в правоохоронні органи з метою перекваліфікації складу правопорушення.

Нагадаємо, вранці 22 листопада медики забрали з одного з потягів, який прибув на залізничний вокзал Київ-Пасажирський, 18 дітей з отруєнням, троє дітей перебувають у тяжкому стані.

Всі діти з броварського танцювального колективу Галатея поверталися з Кам’янця-Подільського, де брали участь у конкурсі.

Всі хворі з 19 по 21 листопада проживали і харчувалися в готельно-ресторанному комплексі Ксенія за адресою. Кам’янець-Подільський, вул. Жванецьке шосе, 3.

Для встановлення причин виникнення спалаху в міськвиконкомі створена комісія. 21 листопада розпочато проведення санітарно-епідеміологічного обстеження готелю.

Пізніше начальник управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради Юрій Пливанюк повідомив, що виявлено 56 осіб із симптомами харчового отруєння.

Новое время

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього