Днями відбулися громадські слухання по обговоренню проекту містобудівної документації «Детальний план території обмежений вулицями Ярослава Мудрого і Володимирська в м. Славута Хмельницької області». Зазначені слухання є завершальним етапом процедури громадського обговорення містобудівної документації перед її затвердженням.

Головним архітектором Віктором Гедзюком був представлений проект детального плану розбудови військового містечка площею 60 га, розроблений рівненською філією інституту проектування міст «Діпромісто».

Ним передбачена розбудова мікрорайону, розрахована на проживання близько 7 тисяч мешканців, де планується розташувати 4-х та 5-типоверхові сучасні житлові будинки на 2370 квартир. Дворові території багатоквартирних забудов передбачається використовувати для забезпечення потреб мешканців в комфортних умовах проживання шляхом облаштування тротуарів, заїзних та виїзних під’їздів, озеленених територій, влаштування ігрових та господарських майданчиків та майданчиків для занять спортом.

Разом з тим проект виключає можливість розміщення на цій території дисгармонійних об’єктів, таких як: господарські будівлі, окремо розташовані гаражі і т.п. Дитячий садочок на 160 місць для зручності малечі планується розташувати у центрі мікрорайону, школу – біля існуючого стадіону. Передбачена у проекті і паркова зона із облаштуванням зони відпочинку та новий для міста заклад – торгівельно-розважальний центр.

ГО “Нетішинська Самооборона”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього