Громадський активіст із Хмельницького Андрій Попик поскаржився на воїй сторінці у Фейсбук на “суворий режим” в одному із супермаркетів міста:

Є в Хмельницькому мережа супермаркетів “ТАВРІЯ-В”, в якій щоразу на виході відчуваєш себе злодієм. Я реально не бачив такого в жодному супермаркеті міста (та і в інших містах щось не пригадаю), щоб на виході “охоронці” перевіряли вміст пакетів і позиції в чеку, в усіх підряд відвідувачів. Сьогодні один “унікум” наполегливо звіряв, чи продані мені дві булки відповідають тим, які вибиті в чеку…

Ось реально не можу зрозуміти, як інші торгові мережі живуть без такого “митного контролю”?
Адже крадіжки і різні махінації з товаром є в кожних магазинах (і підозрюю, що відсоток крадіжок сталий).

В інших супермаркетах теж є “наглядачі” біля кас, але вони слідкують скоріш за діями касирів і “нелегальним виносом товару”, але не “шманають” всіх відвідувачів наче дворових наркоманів.

Але чому люди продовжують ходити в такі заклади?

Може нам, споживачам, треба реагувати на таке відношення до себе невідвідуванням закладів суворого режиму…

А що вас дратує в наших магазинах?

У коментарях до повідомлення  чимало людей підтримують обурення активіста:

-Посилай охорону сміливо на “прямо це туди”. Охорона супермаркету не має права тебе обшукувати і проводити догляд твої речей. Я ім відказую “Ви мені гроші на покупки не давали, то нема чого дивитись, що я купив”.

-Ой, ви в Миколаєві бували? От там 80 левел))) на кожній касі контрольна вага, на якій касир перевіряє збіг з наклейкою вагової продукції. Я таке тоді , років 5 назад, в шоці була! Мені кавун переважували, я спитала кліпаючи , для чого це? А касир мені: “А вдруг вы маленький взвесили, а на большой наклейку наклеили!”

-Бариги економлять на відеозаписуючій апаратурі і примушують охорону совати носа в кожну сумку.

Утім, не менше людей відверто насміхаються з такого “праведного гніву”. Мовляв, це дрібниці, на які не варто звертати уваги. Коментатори вважають, до всього можна звикнути і не помічати нахабного ставлення до себе.

Активісту, котрого називають “знаним тролем” напівжартома закидають, що все це – проплачена реклама конкурентів. А коментатори, що зберігають нейтралітет, радять більше не робити покупки в такому супермаркеті, аби не мучити себе навмисне.

 

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього