21 травня о 13:00 у Хмельницькому відбудеться громадська акція “Марш сім`ї”. Ініціатори – Духовна Рада церков міста. Такі марші відбуваються в світи вже багато років. Їх ініціаторами є спільноти, що орієнтован на традиційни цінності.

Нині Україна – на першому місці у Європі за кількістю розлучень. За ститистикою розпадається кожен другий шлюб. Організатори упевнені, що лише міцні сім’ї зміцнять саму державу.

В минулому році сотні містян ґхмельничан пройшли від костелу Христа Царя Всесвіту і до майданчика біля кінотеатру Шевченка., для яких сім’я найважливіше у житті, ходили колоною вулицями Хмельницького, співали релігійних пісень та просили у Бога благословення для всіх родин. В цьому році кількість участників ймовірно зросте.

Під час попередніх акцій “Маршу сім’ї”, що проходили у Києві та Івано-Франківську, жінок також закликали не робити аборти, роздавши учасникам траспаранти  із написами “Народ, який вбиває своїх дітей — не має майбутнього” та “Почуйте німий крик ненароджених”. Чи почують  такі заклики хмельничани, стане відомо вже за 9 днів.

Також в минулому році марш за традиційну сім’ю відбувся в києві на противагу маршу в підтримку ЛГБТ

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Хмельничани – за християнські сімейні цінності

Тисячі хмельничан з молитвами та піснями рушили вулицями