Хмельничани хочуть дивитись українські фільми у кінотеатрі ім. Шевченка. Принаймні таку ініціативу уже зареєстрували в єдиній системі місцевих петицій. На сьогодні вона зібрала лише 21 із 500-ста необхідних голосів. Тож, навряд чи піде на розгляд міської влади. Та й чи варто розглядати те, що, насправді, і так реалізується. Директор кінотеатру каже, українські фільми в Шевченка «крутять» давно і без того. Правда, на них майже ніхто не ходить.

Ініціатива – дивитись українське – директора кінотеатру справді вразила. Й, водночас, приємно потішила. Хоча би тим, що про Шевченка не забувають. Попит на наше кіно – не надто великий. Утім, його все одно «крутять». Навіть собі у збиток. Директор кінотеатру каже, для того, аби на українських кінофільмах Шевченка не втрачав, а заробляв, варто би було вкластися й відкрити залу поменше, бо, існуюча– велика на 400 місць,для поціновувачів вітчизняного кіно – то забагато.
Імпровізовану залу в Шевченка, до речі, уже створили – своїми силами. У ній показують арт-хаус. Втім, й він, на жаль, збирає глядачів в десятки разів менше, аніж розкручені голівудські блокбастери.

Власне, та сама ситуація і з петицію про показ українського в кінотеатрі. На словах його хочуть, а, на ділі – ні. Більшість глядачів все одно ідуть на розкручене касове голівудське кіно – в 3D і зі світовими знаменитостями. На ньому, власне, Шевченка і заробляє.

ТВ7+

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці