Хмельничан закликають стати Святими Миколаями для знедолених дітей.

Хмельницький прийме дитячий турнір з регбі. 17 грудня дітвора позмагається за перший кубок «Академії регбі Хмельниччини». Організовує змагання Академія регбі Хмельниччини та Федерація регбі Хмельницької області.

У рамках турніру хлопці та дівчата будуть розподілені на чотири вікові групи: 2002/03, 2004/05, 2006/07 та 2008 і молодших років народження. Змагання пройде у спортивному комплексі Хмельницького національного університету.

Проте, мабуть, найголовніша частина першості відбудеться опісля того, як суперники дізнаються, хто ж з них сильніший.

«18 грудня, після кубку, запланована поїздка до дитячого будинку: привітати діток зі святом Святого Миколая, привезти їм подарунки та приділити увагу, – запевняють організатори першого кубку «Академії регбі Хмельниччини». – Якщо хтось має можливість надати якісь речі, одяг, канцелярію, фрукти та кошти на закупку потрібних речей для дітей, будемо вам дуже вдячні».

Під час турніру організатори виділять окреме місце, куди усі охочі зможуть принести допомогу для дітей, яким дещо менше пощастило у житті. Якщо ж ви маєте пропозиції, звертайтеся до організаторів за телефоном (098) 52 54 896.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього