Обласний благодійний фонд “Карітас” організовує флешмоб «Різдвяна свічка». Основна мета заходу — привернути увагу до неповносправних дітей та молоді, які найбільше відчувають всі наслідки гуманітарної та економічної кризи.

“Ми щороку організовуємо таку акцію, вона є всесвітньою. Проводять її також у багатьох містах України. У п’ятницю ми проведемо її на на подвір´ї хмельницького ДНЗ «ВПУ№11», що на вулиці Тернопільська. Зберуться студенти і викладачі. Разом утворимо живі фігури — серце і свічку. Загалом, участь у флешмобі візьмуть 300 осіб”, – розповідає соціальний педагог благодійного фонду Юлія Житкевич.

Окрім того, хмельничани можуть долучитись до акції і придбати свічки, які виготовили люди з особливими потребами та неповносправна молодь з Львівського осередку Карітас. Всі виручені кошти підуть на потреби львівських дітей з кризових сімей та родин постраждалих від воєнних дій. Придбати Різдвяну свічку можна в Катедральний Храм Різдва Пресвятої Богородиці Кам’янець-Подільської Єпархії УГКЦ за адресою вулиця Зарічанська 10/3. Ціна символічна — 15 гривень.

Хмельничан запршують долучитись до флешмобу “Різдвяна свічка” і прийти о 12:00 годині на подвір´я ДНЗ «ВПУ№11, що вулиці Тернопільська 15/3.

Газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці