Музиканти в погонах відвідали Покровськ, Старобільськ та Сєвєродонецьк, де виступали як перед військовими, так і перед місцевими жителями. Крім того, хмельничани завітали і до Сєвєродонецької школи-інтернату.

Оскільки на схід музиканти вирушали напередодні Дня Святого Миколая, вирішено було відвідати діток із місцевих інтернатів. Тож поїздці передувала масштабна волонтерська акція по збору продуктів харчування, одягу та книжок для дітей.

Варто сказати, що хмельничан у Сєвєродонецькій школі-інтернаті чекали з нетерпінням, адже це вже не перший їхній візит до знедолених діток. Окрім безлічі вкрай необхідних речей, музиканти оркестру подарували школярам незабутній концерт. Директор інтернату Олена Легостаєва подякувала гостям за подарунки та запросила правоохоронців знову відвідати інтернат під час чергової поїздки на схід.

Крім того, музиканти в погонах відвідали і Старобільськ — місто-побратим Хмельницького. Там вони дали великий концерт, який відвідали місцеві поліцейські, військовослужбовці, студенти та усі бажаючі.

Ну, і звісно ж, заїхали музиканти і до своїх рідних «богданівців», які допомагають місцевим правоохоронцям охороняти громадський порядок і безпеку у місті Покровськ.

До речі, це вже далеко не перша поїздка поліцейського оркестру в зону АТО. І надзвичайно приємно, що місцеві жителі з радістю зустрічають українську музику та підтримують виконавців.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

 

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці