Хмельницькі пенсіонерки опановують нову професію моделі. І це не жарт. У міському територіальному центрі соціального обслуговування організували показ моделей власного виробництва. Таким чином в обласному центрі презентували один із факультетів «Університету третього віку», який запрацює на повну з першого вересня. Таке рішення депутати міської ради ухвалили сьогодні.

 

Ця жінка, котра хвацько перетворилась із старої та немічної – на елегантну леді у мініпостановці, півстоліття відпрацювала бухгалтером. Допомагає вести податкові декларації донині. А паралельно дефілює подіумом – демонструє моделі, розроблені й пошиті працівниками і клієнтами територіального центру соціального обслуговування.

Надія РИБАК, учасниця модного показу                                                                                                                         

– Я навіть ніколи не могла подумати, що після 70 можна бути моделлю – таке враження, що нам знов.

Пані Світлана працювала менеджером у газеті «Бізнес» і журналі «Наталі». Тепер активну участь бере у драматичному клубі та викладає основи збереження здоров’я для клієнтів центру. Сукню зшила сама.

Світлана ШКЛОВСЬКА, учасниця модного показу                                                                                                      

– Називається сукня за 5 хвилин. Шила собі на 55 років.

Для модного показу доповнила її червоними сумочкою та капелюшком. Скинули з плечей літа і упевнено дефілюють й подруги по терцентру. І вже мають шанувальників.

– Дуже прекрасно                                                                                                                                                

– Окей враження                                                                                                                                                     

Свого часу були хто медсестрою, хто лікарем чи  педагогом. За півтора місяця тренувань із книжкою на голові – для рівної ходи – перетворились на манекенниць. У такий спосіб й презентували «Унівеситет третього віку», студентами якого стануть уже за пару місяців.

Олександр СИМЧИШИН, Хмельницький міський голова                                                                                   

– Я переконаний, що вже першого вересня ми наберемо 700 студентів, а потім будемо тільки думати, як збільшувати чисельність.

Охочих опановувати нові знання на різних факультетах університету (а їх буде 10) уже сьогодні чимало, запевняє директор терцентру. Визначаючись із пріоритетами навчального плану, орієнтувались на жінок, бо їх серед клієнтів центру – переважна більшість.

Ірина КОВАЛЬЧУК, директор Хмельницького міського терцентру соцобслуговування                                             

– Цей рік буде крою і пошиття одягу , бо для любої жінки отримання нового одягу –це мотивація і активність На любий вік є свій стиль і це буде прекрасно.

Серед  факультетів для літніх також будуть правознавство, психологія, освоєння оргтехніки та комп’ютерних знань. Положення про Університет третього віку затвердили сьогодні на сесії міської ради і одразу виділили 180 тисяч грн. на реалізацію проекту.

 

Поділля-Центр

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього