Святково вбрані “рогаті” курсуватимуть з 31 грудня і до Різдва. Цьогоріч планують прикрасити не один, а 5-6 тролейбусів.

Починаючи з Нового року і до Рідзва вулицями Хмельницького ходитимуть святкові тролейбуси. Цього року для підняття настрою містян прикрасити вирішили не один тролейбус. Всередині “рогатих” розвішають новорічні іграшки та гірлянди.  – Це ж свято, люди мають бути у піднесеному настрої. Тому ми нарядимо не один тролейбус з номером 007, як зазвичай, а хочемо десь 5-6. Будемо надавати перевагу новим тролейбусам. Там до зручності і комфорту додамо трохи свята, – розповідає “ВСІМ” директор КП “Електротранс” Віктор Паламарчук.  Протягом трьох святкових днів, 31 грудня та 1 і 2 січня, “рогаті” курсуватимуть за графіком вихідних і святкових днів.

А от з 3 січня рухатимуть за звичним розкладом. Ходитимуть у новорічну ніч і нічні тролейбуси.  – У святкові дні до обіду ходитиме 53 тролейбуси, після обіду – 46. У будні протягом всього дня їздитиме 72 тролейбуси. За необхідності випустимо 2-3 резервних. А у новорічну ніч, як і минулого року, будуть нічні тролейбуси перевозити, – каже Віктор Паламарчук.  Чи буде безкоштовним проїзд у святкові дні, у “Електротрансі” поки не знають.
Всім

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього