Ще влітку хмельницькі волонтери зібрали кошти на два автомобілі, які призначені для людей з обмежении можливостями. Буси Volkswagen спеціально обладнали пандусами, зробили там автономне опалення, поставили кондиціонер і телевізор. Та, як показала практика, двох автомобілів на все місто виявилось недостатньо.

Активісти лідерського волонтерського руху і благодійний фонд «Карітас» почали збирати кошти на ще одне «соціальне таксі». Долучались усі небайдужі. Перераховували, хто скільки міг. – Ми точно не знаємо цифру, скільки в нас людей з обмеженими можливостями. Але двох автомобілів замало. Тому потреба є. Соціальне таксі може бути розраховане на двох-трьох людей.

Автомобіль може перевозити людей як в межах міста, так і поза ним, за певну плату. Але тут це буде дешевше, – розповідає “ВСІМ” волонтер Юлія Захаренко. – В багатьох містах влада сприяє, щоб з’являлись такі автомобілі. У нас сказали, що це нерентабельно. На одній з сесії міськради було рішення, щоб виділити гроші на обслуговування машин. Але час пройшов, і в “Карітас” гроші так і не надійшли. На сьогодні зібрали вже 90 тисяч гривень. Потрібно ще в межах чотирьох тисяч євро.

 

Для допомоги: Контактна особа Юлія Захаренко –  097 160 59 43

Рахунок Приватбанку – 4149 4978 6626 6598.

Всім

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього