Протягом святкових днів сміттєві баки по всьому місту були наповнені вщент. Непотріб, який викидали хмельничани, розносили вітер і собаки.  На гори сміття біля будинку скаржились мешканці Тернопільської. Кажуть – не прибирали майже тиждень.

Після новорічно-рідзвяних свят на сміттєвих майданчиках по Хмельницькому традиційно залишилися гори сміття – пакети, пластикові і скляні пляшки та побутові відходи. Подекуди непотріб з-під вікон хмельничан не вивозили декілька днів.

Справжній хаос був біля контейнерів на Тернопільській 36/1. В оточенні житлових будинків знаходиться і дитячий садочок. Вітер та бродячі собаки порозносили сміття із баків, тому воно валялося за кілька метрів від самого майданчику.

10 січня, контейнери таки звільнили від відходів. Комунальники жаліються – щороку одна і та сама історія.  – Ми зараз переживаємо важкий тиждень, було багато таких випадків, що мешканці кажуть, що не прибирається. Але ніхто не рахує, що за ці вихідні люди викидають дуже велику кількість сміття. І тому якщо хтось виходить і бачить, що баки повні, то це не означає, що їх не забирали, а каже про те, що вони у ці дні просто швидко наповнюються, – розповідає vsim.ua директор КП «Спецкомунтранс» Владислав Кривенчук.

Так виглядає майдайник після того, як вивезли сміття – 10 січня  За словами Владислава Кривенчука, такі завали сміття починають збиратися ще з 30 грудня, коли хмельничани починають готуватися до зустрічі нового року. Тому 31 грудня працівники підприємства працювали у дві зміни.

Вже в новому році, жаліється керівник “Спецкомунтрансу”, їм завадила негода. Замість того, щоб вивозити сміття з майданчиків, довелося розгрібати снігові гори.  – Якщо у нормальну погоду на один контейнер йде до трьох хвилин, то зараз виходить на деяких майданчиках до 16-17 хвилин. Ми не можемо навіть за день забрати ту норму, що є. Наприклад, на проспекті Миру як пройшла вчора наша машина, то ми там такий сніговий замет розгрібали. Спочатку треба відкинути сніг, а потім вже забрати контейнера. По-іншому неможливо. Працівники не можуть скакати через кучугури, – каже Владислав Кривенчук. За його словами, на даний час сміття у місті прибрали.

Однак є ще кілька майданчиків, де мають допрацювати сміттєвози. Обіцяють справитися швидко.

До речі, ялинки мешканці можуть складати біля майданчиків, їх вивезуть і утилізують на сміттєзвалищі.  Якщо сміття не вивозять дзвоніть: Диспетчерська КП “Спецкомунтранс”:   2-12-95, 067-314-06-08 Перш ніж дістатися до контейнера, працівники розгрібають сніг.

Всім

Залиште коментар

Також по темі

За рік Хмельниччина накопичила по тонні сміття на кожного мешканця регіону. Це утричі більше, ніж рік тому

Саме стільки побутових і твердих відходів було спродуковано