За день до закінчення голосування петиція про вільний від торгових точок дендропарк “Поділля” не набрала й третини необхідних голосів. Станом на 7 грудня ініціативу Валентина Дмитрука підписали 150 осіб з 500 необхідних.

У своїй петиції чоловік детально пояснив, чому на його погляд так важливо зробити чистим місце прогулянок:

У нас у місті залишився один парк у якому можна активно відпочити і без грошей – це наш Дендропарк, де немає на кожному кутку платних атракціонів, китайських іграшок на один день, “хотдогових”, “шаурмових”, пивних і інших кіосків. В цьому парку можна почитати книжку, пограти в м’яча чи бадмінтон, покататися на велосипеді, або просто влаштувати “пекник” з дитиною, а для мам з грудними дітьми, це взагалі найкращий парк.
Але щороку спостерігається збільшення присутності “торгашів” на території парку: платні гірки, потім велосипеди, якщо їх так можна назвати (купка поламаного хламу), тепер розмістили кіоск з солодощами, випивками та “попкормову” лавку, до яких налаштували підвіз товару, який здійснюється по центральні пішохідні доріжці (бус-холодильник який проїжджає в парі сантиметрів від лавок, що приходиться підбирати ноги, коли сидиш) , де ходять або катаються діти.


То ж, схоже, ситуацію поки що “відпустять”. І лише наступної весни, коли місяни знов масово проводитимуть вільний час у дендропарку, стане помітно, як людей поступово витісняють.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього