18 листопада в приміщеннях ТРЦ «Либідь плаза» почалась детальна перевірка діяльності закладів громадського харчування з метою здійснення функцій, визначених законодавством України у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. За ходом перевірки спостерігали кореспонденти «Марічка NEWS».

Під перевірку потрапили: ресторан «Анкара», ПАБ «Карась», бар біля боулінг комплексу, лаунж-кафе «Рафінад». Перший етап перевірки склала  закупка алкоголю, з метою встановлення факту торгівлі у даних закладах без ліцензійних документів. Перевіряючим (покупцям) на руки були видані розрахункові документи, з переліком придбаного алкоголю. На законні прохання перевіряючих про надання розрахункових документів,які є обов’язковими для здійснення діяльності з продажу та реалізації  підакцизних товарів – фіскальний (касовий) чек. В проханні покупцям було відмовлено, по причині відсутності регістраторів розрахункових операцій.

Подальшими діями з боку перевіряючих було пред’явлення наказів Про проведенні фактичних перевірок зазначених вище закладів торгівлі. Громадяни, які представились бухгалтером та представником одного з суб’єктів підприємницької діяльності відмовились від отримання наказів на перевірки та надати будь-які документи для проведення перевірки: трудові договори, патенти, свідоцтва, ліцензії тощо.

На вимогу надати документи, щодо посвідчення осіб, що здійснювали реалізацію підакцизних товарів також було відмовлено.

Представниками закладів на перевіряючих фіскальної служби була викликана служба безпеки. Для встановлення суб’єктів підприємницької діяльності та осіб, що здійснювали реалізацію підакцизних товарів наряд поліції  для складання протоколу про адміністративні порушення згідно ст.156 КУпАП.

На даний час перевірка триває.

Марічка News

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього