Ліквідовуючи наслідки штормової зливи, комунальники Кам’янця лише з одного зливового колодязя вичистили причіп сміття.

Майже повний причіп сміття вивантажили працівники комунального підприємства із каналізаційного колодязя біля квіткового ринку на проспекті Грушевського. Його вщент забили пластиковим посудом, пляшками та найрізноманітніших сміттям, яке викидали просто до каналізації.

“Мало того, перед забиттям, колодязь ще й зруйнували. Щоб “зручніше” було викидати до каналізації увесь непотріб, у його перекритті невідомі ще й навмисно пробили отвір. Як наслідок, накопичене тут сміття спричинило забиття основного каналізаційного колектора,” – йдеться в дописі.

З міської казни на ліквідацію наслідків негоди потратять 2 млн 565 тис. грн. А це – гроші самої ж громади.

Нагадаємо, окрім повалених 300-літніх дубів, зруйнованих осель і обірвалих ліній електропередач по місту, негода завдала ще й “культурного” удару – у музеї мініатюр зруйновані деякі експонати.

Місто над Смотричем та його околиці наприкінці червня опинилися під ударом стихії, яка зносила все на своєму шляху. Результатом 15-хвилинного буревію стали сотні повалених дерев, океани дощової води на вулицях, обірвані лінії електропередач та “Ніагарський” водоспад замість мосту.

Depo.Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Верховна Рада заборонила використання пластикових пакетів з 2022 року

Водночас зазначається, що обмеження не поширюватиметься на біорозкладні