Водія маршрутки, в якого внаслідок їзди із відчиненими дверими з автобуса випала жінка, суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, призначивши йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк три роки без позбавлення права керувати транспортними засобами. На підставі ст.75 КК України водія звільнили від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік.

Копія вироку Кам’янець-Подільського міськрайонного суду оприлюднена в реєстрі судових рішень.

4 серпня у Кам’янці-Подільському близько 13:30 водій маршрутного таксі № 1 на автобусі РУТА здійснював перевезення пасажирів з відкритими боковими дверима внаслідок чого під час проїзду по перехрестю вул. Жукова-Дружби народів мешканка міста випала з автобуса. З травмою голови жінка доставлена до місцевої лікарні в реанімаційне відділення.

Внаслідок ДТП жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку, субарахноїдального крововиливу, субдуральної гематоми правої тім’яної ділянки, перелому правої скроневої кістки, рани в області скроневої ділянки справа.

Як зазначається у рішенні, суд врахував, що водій раніше не судимий і вперше притягається до кримінальної відповідальності, повністю визнав провину та добровільно відшкодував потерпілій завданої шкоди, яка не має до обвинуваченого будь-яких претензій майнового та морального характеру.

https://ngp-ua.info

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього