Людмила Бабій координато акції розповіла CREDO як виникла така ідея, як втілювалася у життя та які результати отримали волонтери:

— Минулого року наша парафія вже проводила збірку для потребуючих на Сході – тоді вдалося зібрати 250 пакетів. Цього року ми вирішили почати підготовку раніше і підійти до неї ґрунтовніше – придумали гасло нашої збірки «Сюрприз ти другу зі Сходу зроби – подарунок в коробку збери». Ми зробили в храмі таку контрастну інсталяцію, щоб візуалізувати потреби людей на Сході України, а також закупили коробки і на кожній Месі розповідали людям про наш задум. Кожен міг взяти порожню коробку та список потреб: канцтовари, засоби особистої гігієни, одяг, взуття, шкарпетки, дитячі колготки, іграшки, книги, солодощі, листівки…

Ми хотіли донести до людей, що зараз є діти, які проживають на території, де проходять бойові дії. І їхні батьки, зважаючи на ситуацію, навряд чи зможуть влаштувати різдвяний сюрприз чи купити подарунки. Нам варто усвідомити, що зараз такий час, що кожен малюк — це не лише дитина своїх батьків, а дитина цілої України.
CREDO

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці